Відділ продажу

Ільків Юрій

директор фірми

0676733916


(Також з питань транспортного обслуговування та оренди автобусів єврокласу)

Бойчук Світлана

виконавчий директор

0677503912


skype:sveta.boychuk (з питань: ексклюзивні тури, Vip обслуговування, індивідуальні тури по Європі, Азії, США, країнах Карибського басейну, круїзи, гірськолижні тури. Юридичні послуги в сфері туризму)

Ярош Ігор

менеджер

моб. тел: 0673135523


skype: Tanya Vilson (з питань: груповий та індивідуальний туризм, відпочинок на морі Туреччина, Єгипет, ОАЕ, Туніс, Шрі Ланка, Індія (ГОА), Таїланд та інші, а також екзотичні країни: Мальдіви, Сейшели, Малайзія та Індонезія. Екскурсійні тури по Україні, прийом і обслуговування туристів у Львові)

Бойко Світлана

менеджер з туризму

067 313 55 23


(З питань: автобусні тури по Європі, відпочинок на морі: Болгарія, Чорногорія, Хорватія, Словенія, Італія, Іспанія, Греція, гірськолижні тури Польща, Словаччина, Італія, лікувальні тури: Угорщина, всі види страхування, продаж авіаквитків.)

Туристична фірма «Піраміда — Тур» пропонує Вам сучасні підходи, які здатні відкрити Вам різноманітний, унікальний і неповторний дух, культуру, а головне можливість насолодитися яскравим відпочинком в різних країнах світу!

Всі послуги надаються «Піраміда — Тур», відрізняються високою якістю в поєднанні з низькими цінами, а головне — кращим сервісом в місті Львові!

Наші менеджери грамотно підберуть і організують Ваш відпочинок в будь-якій країні світу. У нас є широка партнерська підтримка та прямі контракти з лідерами. Кращі туристичні оператори з усього світу довіряють нам свій продукт, що дозволяє нам задовольнити смак найвибагливішого і завзятого мандрівника.

Туристична фірма «Піраміда — Тур» понад 15 років успішно надає свої послуги на туристичному ринку УКРАЇНИ так і за кордоном.

«Піраміда — Тур» почала свою діяльність в 2001 р і в даний час є ТУРОПЕРАТОРОМ згідно з ліцензією АВ № 566442 від 28.01.2011.

Також, «Піраміда — Тур» завжди допоможе Вам організувати транспортне обслуговування як на території нашої держави так і за кордоном. Транспортні послуги надаються відповідно до ліцензії АВ № 510465 від 19.03.2010 — автобусами єврокласу, які є власністю компанії «Піраміда — Тур».

НАШІ ПОСЛУГИ::

1) Туристичні поїздки за кордон, гарячі тури зі Львова і не тільки, новорічні, автобусні та екскурсійні тури, доступні до продажу і морські круїзи, автобусні тури в Європу, шопінг тури, паломницькі тури в Ізраїль, а також тури класу LUXE пакет до стандартних турів і VIP обслуговування індивідуальних туристів.

2) Ексклюзивні тури для постійних туристів, по мінімальних цінах і з максимальною якістю: США, Мексика, Канарські острови, Португалія та інші.

2) Транспортні послуги автобусами єврокласу по території України так і за кордоном.

3) Продаж авіаквитків в різні куточки світу — за мінімальними тарифами.

2) Самий широкий спектр додаткових послуг, які Вам знадобляться для відмінного подорожі з туристичною агенцією «Піраміда — Тур», (оформлення закордонного паспорта або проїзний документ для дитини, туристичне страхування, оформлення різних віз, також шенгенські візи і не важливо з якої частини України Ви до нас звертаєтеся і т.д.)

3) Спеціалізація менеджерів на вузько турах (Гірськолижні тури в Австрію, Словаччину, Польщу, Францію, Швейцарію чи Італію, пляжний відпочинок з будь-якої частини України, автобусні тури про усі куточки Європи зі Львова,)

4) Цілодобова підтримка клієнтів турфірми «Піраміда — Тур», по телефону, VIBER, SKYPE з-за кордону (100% рішення всіх Ваших питань)

Туристична фірма «Піраміда — Тур» підбере Вам тур в екзотичні країни, такі як Шрі Ланка, Таїланд, Малайзія або Індонезія і багато інших, але також відмінно зможуть Вам допомогти і з вибором туру — Туреччина або в Єгипет. Звичайно ми також забронюємо тур в Грецію, Кріт або Кіпр. А також чудова Іспанія, казкові, ОАЕ, екзотичні Індія, В’єтнам, Куба, Домінікана, Сейшели, Мальдіви. Також дуже гарні Чорногорія і Хорватія, сонячний Туніс і Болгарія.

Туристична фірма «Піраміда — Тур» — надає відмінну систему лояльності для своїх клієнтів.

НАШІ ЦІНИ ВАС ЗАВЖДИ ПРИЄМНО ЗДИВУЮТЬ!

І не потрібно шукати нічого додатково — весь комплекс туристичних послуг забезпечить наше турагентство «Піраміда — Тур»! Саме ми допоможемо Вам заощадити не тільки гроші, але і цінний час, який краще витратити на купання в морі або просто поніжитися під гарячим сонечком жарких країн.