Мальдіви — це острови, розсіяні в середині Індійського океану, трохи південніше Індії, поперек екватора і його береги з заходу омиває Лаккадівське море. Повна назва — Мальдівська республіка. Це південна частина Азії. Свою назву Maldives архіпелаг отримав через палацу султана, розташованого на головному острові: від санскритського «mahal» — «палац», і «diva» — «острів».

Мальдіви — це тропічний рай, де можна побачити бірюзові лагуни з іскристими білими берегами, теплі, прозорі води океану і коралові рифи, багаті безліччю представників флори і фауни.

Мальдівські острови — одне з найбільш екзотичних місць для відпочинку, хоча останнім часом сюди приїжджає все більше і більше туристів, в основному європейці.

Що ж являють собою Мальдіви як країна туристична ?!

На Мальдівах завжди тепло (близько 28-30 ° С) і волого (тропічний клімат), адже це ж екватор, але все-таки виділяють низький і високий сезон, в залежності від кількості дощів: високий сезон — це з грудня по березень, коли сухо і безхмарно, а найнижчий — з квітня по жовтень, тут вже можливі дощі, проте після них все швидко висихає.

Так що на Мальдіви можна приїжджати круглий рік.
На Мальдівах дуже гарна та пишна рослинність: мангрові зарості, кокосові пальми, бамбук, евкаліпт, хлібне дерево і багато інших. Кокосова пальма вважається головним деревом Мальдів, вона є державною емблемою островів.

Найголовнішою «пам’яткою» безумовно є Індійський океан. Практично весь Ваш відпочинок буде пов’язаний з ним. Ви можете ніжитися на пляжі, а можете зайнятися водними видами спорту: снорклингом, дайвінг, серфінгом, віндсерфінгом; так само є можливість зайнятися риболовлею, яку можуть влаштувати в будь-який час доби.

Особливо варто виділити дайвінг, підводне плавання, адже не дарма ж Мальдіви називають «раєм» для водолазів. Підводний світ тут дуже гарний і різноманітний: корали різний квітів і форм, морські зірки, морські їжаки, більше 1000 видів риб, акули і скати.

Майже на всіх островах є дайвінг-центри, де працюють досвідчені інструктори, є необхідне спорядження в прокат, а так після навчання видаються PADI сертифікати.

Тепер докладніше про самих курортах про готелях.

Мальдіви складаються з атолів, а атоли з острів, так ось кожен курорт — це є один готель, який займає свій власний окремий острів, тому вибирайте готель дуже уважно, адже фактично Ви будете тільки на цьому острові і зможете користуватися тільки тими послугами і сервісами, які там є.

Номери готелів — це відокремлені вілли або бунгало, побудовані з натуральних матеріалів, всередині є все необхідне для гарного відпочинку.

Приблизно є 90 островів-готелів. Найчастіше, кожен готель орієнтований на будь-який певний вид відпочинку або з певним контингентом туристів: заняття дайвінгом, сімейний готель, в деяких готелях селяться тільки італійці чи німці, в інших публіка різношерста, є відокремлені готелю, дуже добре підходять для молодят або проведення весілля .

У більшості готелів є дайвінг-центри, спа-центри, велика кількість барів і ресторанів. З розваг: екскурсії, водні види спорту, круїзи. Місця в готелях краще бронювати заздалегідь.

Отже, Мальдіви — це досить екзотичний курорт зі своїми принадами, який варто відвідати, якщо хочеться насолодитися тишею і спокоєм у відокремлених бунгало, або зайнятися дослідженням підводного світу.