На Кіпр помітно збільшать перевозку

На кіпрському напрямку вимальовуються як мінімум дві інтриги: помітне збільшення обсягів перевезення і поява нових гравців — Mouzenidis Travel і TUI Ukraine. У літньому сезоні до щоденних чартерних і декількох регулярних рейсів Київ — Ларнака.
Заявлена ​​періодичність — раз на тиждень з кінця квітня, два рази в тиждень з кінця травня. На маршруті буде задіяний борт ємністю 215 крісел. Ведуться також переговори з «Розою вітрів». Якщо вони увінчаються успіхом, то обсяг перевезення виросте ще на три щотижневих рейси Київ — Ларнака. Цю інформацію журналістам підтвердила заступник директора по комерції перевізника Ольга Толстіхина.
Начальник департаменту Кіпру TPG Олександр Туник вважає, що нарощування перевезення по Кіпру не приведе до критичних наслідків. «Попит на напрямку не падає, в минулому році, наприклад, польотні програми не коректувалися. А в прийдешньому літньому сезоні свою роль зіграють знижки від готелів, в окремих випадках доходять до 40% », — зазначив експерт. Виконавчий директор компанії Join UP! Дмитро Сероухов, в свою чергу, констатує, що темпи раннього бронювання Кіпру вже зараз вселяють оптимізм.
На думку спостерігачів, свою роль зіграє і те, що в конкурентну боротьбу на кіпрському напрямі вступили і інші великі туроператори. Якщо їм вдасться укласти договори з перевізниками на вигідних для себе умовах, це теж вплине на ціни. «Факт співпраці Mouzenidis Travel зі своїм багаторічним партнером« Егейські авіалінії» по Кіпру дозволяє припустити, що туроператор зміг отримати ексклюзивні умови», — припускає один зі співрозмовників.
Однак є і протилежна думка: а чи вистачить на всіх номерного фонду Кіпру? «Логічно припустити, що збільшення обсягів запланували і російські туроператори, у яких як і раніше залишаються під питанням продаж Єгипту і Туреччини», — зазначають спостерігачі. Не виключено також, що попит на Кіпр ближче до літа скорегують турецькі готельєри, що залишилися без російського ринку і теж змушені «грати на пониження».