Шанхай збільшив безвізовий транзит

З 30 січня почнуть діяти нові правила безвізового транзиту через міжнародні аеропорти Шанхаю (Shanghai Pudong International Airport і Shanghai Hongqiao International Airport).

Більше двох років тому Шанхай став одним з перших учасників програми 72-х годинного безвізового транзиту, а тепер влада Шанхаю збільшили час безвізового транзиту до 144 годин (шість діб).

Для оформлення безвізового перебування необхідно надати електронний квиток або посадковий талон на наступний рейс, відривний купон посадкового талона з попереднього рейсу, діючий закордонний паспорт, в якому є, як мінімум, одна чиста сторінка для в’їзного штампа, і віза в країну кінцевого проходження, якщо є така потреба . У паспорт туриста ставиться штамп із зазначенням дати прибуття і часу перебування на території Китаю. Приліт і подальший виліт здійснюються з одного і того ж міста.

При цьому мандрівники зможуть перебувати не тільки на території самого Шанхая, а й в зазначений період безперешкодно переміщатися по прилеглих провінціях. Покинути Китай туристи зобов’язані через міжнародні аеропорти Шанхаю.