У Фінляндії проходить оперний фестиваль

Щорічно мандрівникам, котрі збираються в липні в тури до Фінляндії, представляється можливість насолодитися світовими оперними шедеврами. В цей час в місті Савонлінна за стінами справжньої середньовічної фортеці під назвою Олавінлінна проходить масштабний фестиваль за участю відомих оперних виконавців, які приїжджають з різних країн світу.

Відвідавши оперний фестиваль в Саволінне, який в 2014 році триватиме до 2 серпня, любителі опери зможуть насолодитися шедеврами фінської, італійської, німецької та французької опери, написаними протягом останніх двох століть.

Програма літнього сезону також включає нову постановку опери Ауліса Саллінена під назвою «Куллерво», яку глядачі вперше побачили в 1992 році в Лос-Анджелесі. Також гості фестивалю матимуть змогу почути постановку відомої опери Жоржа Бізе «Кармен» під керівництвом Раймо Сірків.

Крім цього, в Олавінлінна прозвучать дві відомі опери — «Мадам Батерфляй» авторства Джакомо Пуччіні в постановці Ярі Хямяляйнен, а також «Чарівна флейта» знаменитого Вольфганга Амадея Моцарта. Також оперний фестиваль представить гостям постановку масштабної хорової опери «Набукко» Джузеппе Верді у виконанні Уельської національної опери.

З кожним роком фестиваль в Санволінне набуває все більшої популярності серед туристів, що з’їжджаються сюди з багатьох країн. Родзинкою фестивалю є традиція проведення оперних вистав у середньовічному замку Олавінлінна, територія якого з усіх боків оточена мальовничим озером під назвою Сайма. Потужна енергетика і прекрасна акустика середньовічного замку Святого Олафа, який був побудований в далекому 1475 році, що надає фестивалю особливу атмосферу. А воістину незабутнє видовище оперних постановок сприяє залученню людей до високого мистецтва.

Джерело: Туристичний ресурс columbus.dp.ua