Кожен з нас мріє хоч раз поїхати куди-небудь в теплі краї, щоб там повалятися на пляжі, позасмагати на сонечку. І, оглянувшись, можна побачити, що таких місць, більш ніж достатньо. Причому, є такі, де можна відпочивати цілий рік, що може порадувати відпочиваючих, яким надана відпустка в зимові місяці. Отже, давайте подивимося на Топ-10 кращих готелів, які на нашу думку відповідають поняттю «відпочинок» …

Не дорогих, зауважте, але все-таки Топ-10 кращих готелів
Обираючи готель треба враховувати, що вони бувають різного класу, це відображено в кількості зірок і крім цього є готелі, які, як правило, розташовані прямо біля води і вони як би автономні — тут є все, що може знадобитися відпочиваючому для повноцінного відпочинку, від шикарних номерів, до різних розваг. Такі готелі стали називати — готелі-курорти. Щоб вам було легше розібратися в подібних готелях, ми вирішили скласти список Топ-10 кращих готелів.

1. Qualia, Австралія — ​​цей готель, один з кращих серед курортів-готелів, а знаходиться він в Австралії, на острові Гамільтон, зовсім поруч з Великим Бар’єрним рифом. Гостей тут чекають, прекрасні номери і гарне обслуговування.

2. Taj Exotica Resort and Spa — готель розташований на Мальдівських островах і складається з шістдесяти чотирьох розкішних вілл, з пальмового листя. Перед відвідувачами готелю відкриваються чудовий вид, на Індійський океан.

3. Kauri Cliffs, — цей чудовий готель знаходиться в Новій Зеландії і складається з 24 номерів. Гості готелю будуть приємно здивовані, адже до них тут будуть звертатися, не гірше ніж з членами королівської сім’ї.

4. Hotel Caesar Augustus — цей прекрасний готель знаходиться на о. Капрі, в Італії. Будівля, в якому зараз розташовується готель, який колись служив резиденцією для російського князя Е. Булак. Гостей тут чекають 55 комфортабельних номери, в кожному з яких є балкон.

5. Palazzo Avino — цей шикарний готель знаходиться в Італії і розташований в розкішному палаці дванадцятого століття. Готель повністю обставлений меблями італійських майстрів XVIII століття.

6. Sabi Sabi Private Game Reserve — ПАР — можна сказати, що це цілий приватний заповідник, до складу якого входять чотири котеджі. Родзинкою такого готелю є те, що він розташований серед дикої природи, де бродять жирафи, леви, антилопи та інші звірі, а навколо мальовничі цікаві місця.

7. Peninsula House — готель знаходиться в Домініканській Республіці біля Атлантичного океану. Гості готелю будуть приємно здивовані побаченим — тут в номерах, шафи виконані зі слонової кістки, а джакузі з червоного дерева.

8. La Villa Gallici — цей чудовий готель знаходиться у Франції. Унікальності цього готелю додає те, що він розташований серед надзвичайно красивого саду площею 3 гектара. Гостям готелю надаються 22 відмінних номера, які обставлені меблями часів Людовика XV.

9. Four Seasons Resort Bora Bora — цей шедевр знаходиться у Франції і відпочивали в цьому готелі туристи, сміливо стверджують, що кращого місця для відпочинку, на Землі більше немає.

10. Perivolas — готель знаходиться в Греції, на піку скелі, з якої відкриваються чудові краєвиди на Егейське море. Відпочиваючі тут зможуть повністю розслабитися і відпочити від міської метушні.

Джерело: http://set-travel.com/top-10/item/8379-top-10-luchshikh-otelej